27.05.

Konopna Farmacja w oczach prasy! Fakt!

Nie do wiary! W kraju, w którym nawet posiadanie marihuany jest nielegalne działa sklep sprzedający produkty na bazie konopi! I to całkiem legalnie. Chodzi o "Konopną Farmację" przy ul. Słowackiego w Katowicach.
09.04.

Kuracja przy chorobach tarczycy

Walczymy z chorobą tarczycy. Carun przedstawia kompleksową kurację dla osób z niedoczynnością tarczycy: Carun łuskane nasiona konopi oraz Carun olej konopny. Produkty zawierają odpowiednie ilości składników pomagających w leczeniu tarczycy.
22.03.

Pierwsza Konopna Farmacja!

Pierwsza Konopna Farmacja otwarta została w Katowicach na ul. Słowackiego 31!
17.03.

FOCUS Konopie leczą

Naukowcy podejrzewają, że wiele chorób gnębiących dziś ludzkość może wynikać z niedoboru „narkotyków” produkowanych przez nasz organizm. Czy zastąpią je marihuana i zawarte w niej związki chemiczne?
07.03.

Produkty firmy Carun zyskały światowe uznanie!

Konopna maść Carun z Czech zdobyła drugie miejsce w kategorii Najlepszy Nowy produkt naturalny ...
07.03.

Historia konopi

Chociaż nie mamy dokładnych informacji na temat pierwotnego występowanie konopi, a nawet jej pierwszego użycia, wszelkie informacje wskazują na to, iż nasiona konopi pochodzą z Azji.
03.03.

Cannabinoidy

Canabinoidy to substancje, które występują w przyrodzie tylko w roślin konopi. System jakiego używają żywye organizmy do ich przetwarzania jest nazywany systemem canabinoidowym.
13.04.

Nie Bójcie się konopi! One potrafią leczyć!

Cierpisz na atopowe egzemy, łuszczycę lub masz podrażnioną i suchą skórę? Pomóc wam mogą konopie. Wypróbuj produkty na ich bazie!