Kuracja przy łuszczycy

Kuracja przy łuszczycy

Kompleksowa kuracja stosowana jako pomoc w leczeniu łuszczycy składa się z trzech elementów:

  

zewnętrznie do smarowania:

konopna maść uniwersalna lub konopna maść baby (w przypadku uczulenia na olejki eteryczne mięty, cytryny, lawendy):

- Ekstrakt z całej rośliny konopi zawiera kannabidiol (CBD), mający działanie przeciwzapalne, przeciwbólowe i łagodzące oraz posiada szerokie spektrum lecznicze. Działa głęboko, docierając do najgłębszych warstw skóry.

- Olej z konopi zawierający  kwasy tłuszczowe omega-3 i omega-6 oraz oraz kwas gamma-linolenowy (GLA) nawilża skórę zapobiegając jej pękaniu i łuszczeniu, swędzeniu.


  

konopny olejek do ciała zalecany przy łuszczycy drobnej do smarowania ciała oraz skóry głowy (nie natłuszcza włosów). Można go także zastosować jako dodatek do szamponu - 10-15 kropli należy  dodać do zwykłego szamponu.

- Ekstrakt z całej rośliny konopi zawiera kannabidiol CBD, mający działanie przeciwzapalne, przeciwbólowe i łagodzące oraz szerokie spektrum lecznicze. Działa głęboko, docierając do najgłębszych warstw skóry.

- Olej z konopi zawierający kwasy tłuszczowe omega-3 i omega-6 oraz oraz kwas gamma-linolenowy (GLA). Nawilża skórę zapobiegając pękaniu i łuszczeniu, swędzeniu.

- Olejek do ciała zawiera naturalny ekstrakt z konopi oraz jest wzbogacony o oliwę z oliwek i olejek jojoba, a także olejki eteryczne z lawendy, cytryny, mięty. Składniki te działają antybakteryjnie, przeciwbólowo i przeciwzapalnie.

  

działanie wewnętrzne:

konopny olej 2-3 łyżki w ciągu dnia oraz konopne nasiona łuskane 2 łyżki 2 razy dziennie. Można spożywać bezpośrednio lub jako dodatek do dań na zimno:

Olej konopny jest żródłem NNKT - związków o działaniu przeciwzapalnym i łagodzącym objawy łuszczycy. Kwasy tłuszczowe omega-3 oraz kwas gamma-linolenowy (GLA) zawarte w naszych produktach, występują w proporcjach idealnych dla ludzkiego organizmu. Kwasy omega-3 i omega-6 poprawiają ogólny stan skóry, zapobiegają jej wysuszaniu i powstawaniu stanów zapalnych. Zapobiegają uczuciu swędzenia i dyskomfortu, a także  przyspieszają gojenie się zmian skórnych. Kwasy tłuszczowe działają łagodząco na dolegliwości związane z przebiegiem łuszczycy. Zbilansowana dieta, bogata w kwasy omega-3 i omega-6 skutecznie wspomaga leczenie farmakologiczne łuszczycy.

 

codzienne oczyszczanie ciała:

Konopne BIO mydło oraz konopny żel do higieny intymnej. To bezpieczne i skuteczne produkty przeznaczone do codziennego stosowania. Dzięki specjalnie dobranej formule zawierającej środki myjące i substancje pielęgnujące skórę takie jak: ekstrakt z aloesu, olej z rokitnika, olejek z drzewa herbacianego oraz kwasy omega-3 i omega-6. Środki te mogą być stosowane codziennie bez ryzyka przesuszenia skóry.

- Ekstrakt z całej rośliny konopi zawiera kannabidiol CBD, mający działanie przeciwzapalne, przeciwbólowe i łagodzące oraz szerokie spektrum lecznicze. Działa głęboko, docierając do najgłębszych warstw skóry.

- Olej z konopi zawierający omega 3 i omega 6 oraz szereg witamin. Nawilża skórę zapobiegając pękaniu i łuszczeniu, swędzeniu.

- Olejek z drzewa herbacianego to skuteczny naturalny antyseptyk i środek dezynfekujący, który działa na wirusy, bakterie i grzyby.

  

Wszystkie produkty oparte są wyłącznie na BIO składnikach.